nahrávání

Přehled

I v době Vaší nepřítomnosti máte svůj domov pod kontrolou. A to nejen prostřednictvím obrázku z IP kamery, ale i díky aplikaci, která kontroluje a dává přehled o stavu  systému a zařízení do něj integrovaných.

Použitím dotykových panelů získáte možnost sledování a paralelní ovládání všech funkcí v domě z jednoho místa. Vidíte na něm, v jakém stavu jsou všechny spotřebiče v domě, jaké jsou kde teploty, kdo je před brankou nebo co se děje před kamerou v dětském pokoji. A vše nejen vidíte, ale i ovládáte dotykem na obrazovku.

Díky instalaci měřičů spotřeby, které dokážeme odečítat spotřebu el. energie nebo vody  v různých částech budovy. Lze zajistit i ukládání historie spotřeby a následně porovnávat s historií. Toto řešení je velmi výhodné v případě pronájmu částí budovy jiným subjektům.

Systém Vás v době Vaší nepřítomnosti informuje pomocí SMS zpráv o tom co se Vašem domě děje.

Díky využití nejmodernějších technologií dokážeme ukládat a prezentovat data z Vašeho domu - např. sledovat spotřebu elektrické energie v průběhu času. Dokážeme on-line vyhodnocovat stav prvků a zařízení ve Vašem domě a díky tomu rychle a efektivně reagovat na případné problémy.

MICROCOMP Plus s.r.o. 1996 - 2024