nahrávání

Ovládání na míru

Ovládání systému zajišťuje jednak autonomní řízení ze strany řídícího systému na základě na míru napsaného programu, tak i samotný uživatel, který má k dispozici tlačítka, která spouštějí předem definované akce. Samozřejmostí je možnost plného ovládání systému prostřednictvím webové aplikace dostupné z kteréhokoliv místa na světě, kde je k dispozici připojení k internetu. Nezáleží pak na tom, jestli chcete ovládat objekt z PC, tabletu nebo chytrého telefonu.

Prostřednictvím SMS či Internetu lze ovládat budovu na dálku – zapínat topení, saunu, zalévat trávník, otvírat bránu, …

Lze naprogramovat simulování přítomnosti v budově při pobytu např. na dovolené
Samotné uživatelské rozhraní pro ovládání uživatelem je  řešeno využitím systému americké společnosti Control 4, vyznačující se především jednoduchým grafickým rozhraním a možností komplexního ovládání všech nainstalovaných systémů inteligentní domácnosti.

Control4 je výrobcem systému pro řízení a přehledné zobrazení audio/video systémů a samotné automatizace. Můžete jej jednoduše přizpůsobit Vašim požadavkům. Pomocí Control4 budete jednoduše ovládat osvětlení, topení, větrání nebo přehrávání Vaší oblíbené hudby. Ovládacími prvky systému mohou být TV obrazovka, dotykový panel, mobilní telefon, dálkový ovladač nebo  klávesnice.

MICROCOMP Plus s.r.o. 1996 - 2024