nahrávání

Kamerové systémy

Chcete mít svůj dům, kancelář nebo výrobní halu pod stálou kontrolou? Potom si pořiďte kamerový systém, který bude střežit váš majetek 24 hodin denně.

Ať už hledáte řešení dohledu pro zajištění bezpečnosti osob a prostor, nebo vzdálené monitorování budov a zařízení dokážeme pro Vás nalézt optimální řešení.

V naší nabídce najdete kamerové systémy a digitální sledovací systémy založené na nejmodernějších technologiích i klasické analogové kamerové systémy. Současné technologie umožňují detekci pohybu a tím se stávají i součástí zabezpečovacích systémů. Všechny výrobky, které nabízíme, dobře známe a rádi vám pomůžeme vybrat nejvhodnější řešení.

Mezi nabízené produkty patří bezpečnostní kamery, kamerové systémy, zabezpečení, CCTV kamery, webové IP-kamery či průmyslové kamery.

IP kamery

Chcete-li nejmodernější způsob zabezpečení, využijte IP kamer. Obraz je již dnes běžně přenášen datovou infrastrukturou (IP kamery, kamerové IP servery), a to ve vysoké kvalitě na téměř neomezené vzdálenosti. Samozřejmostí je i automatické vyhodnocení událostí (například pohyb v záběru kamery, detekce obličejů a poznávacích značek automobilů) i digitální ukládání a vyhledávání.

Velkou předností těchto nových zařízení je výborná schopnost dálkové komunikace, a to jak po místní počítačové síti, tak po internetu. Pro naše zákazníky jsme schopni navrhnout a realizovat optimální řešení s ohledem na individuální potřeby a finanční možnosti.

V systémech využívajících IP protokol nasazujeme zejména produkty AXIS nabízející řešení pro síťový přenos videa v profesionálním nasazení. Společnost AXIS  je předním světovým výrobcem v oblasti síťového přenosu videa a přispívá k aktuálnímu přesunu od analogových k digitálním sledovacím systémům. Produkty a řešení firmy AXIS se zaměřují na bezpečnostní sledovací systémy a vzdálené monitorování a jsou založeny na inovativních a otevřených řešeních.

MICROCOMP Plus s.r.o. 1996 - 2024