nahrávání

Bezpečnost

Zajištění bezpečnosti obyvatel domu a bezpečnosti majetku je samozřejmým požadavkem na inteligentní elektroinstalaci. 

Při realizaci je nainstalována řada čidel a snímačů poskytujících přehled o přítomnosti osob ve Vašem domě. Pokud je zapnuto „střežení“ je po zjištění narušení vyhlášen poplach, zaslána SMS na Váš telefon, zapnuto nahrávání záznamu z kamer, spuštěn zvukový a světelný alarm.

Naopak lze všechna světla vypnout a ztížit pachateli orientaci. Do systému je možno zaintegrovat i standardní homologovanou zabezpečovací ústřednu a tím splnit případné další požadavky na kvalitu zabezpečení objektu.

Pokud nejste doma systém odpojí od sítě ty spotřebiče, kde to je vhodné a ochrání Vás tak nejen před výdaji za zbytečnou energii, ale i od poškození spotřebičů přepětím.

Požární čidla mohou spustit požární alarm a současně opět odpojit požadované spotřebiče.

Čidla vydýchaného vzduchu (CO2) předají informaci o kvalitě vzduchu, který dýcháte a systém  zajistí spuštění ventilace tak, aby ve vašem domě byl vždy čerstvý vzduch.

Systém je schopen splnit požadavky starých nebo handicapovaných lidí. Mohou využít ovládání   hlasem, bezdrátovou klíčenkou a nebo ovládání přes televizní obrazovku.

Systém je schopen sledovat stav domu a informovat Vás o havarijních stavech (porucha kotle, únik vody, silný vítr, přetečení jímky, výpadek jističe) a případně na ně i samostatně reagovat. informovat.

MICROCOMP Plus s.r.o. 1996 - 2024