nahrávání

Zabezpečovací systémy

Profesionální zabezpečení nikdy nebylo jednodušší. Nabízíme rozšiřitelné systémy s dálkovým ovládáním, které jsou snadno nastavitelné. A navíc dobře vypadají.

Elektronický zabezpečovací systém (EZS) řeší ochranu objektu proti neoprávněnému vstupu nepovolaných osob. Včasným oznámením do místa obsluhy se omezí rozsah materiálních a jiných škod. Systém se skládá ze zabezpečovací ústředny, ovládací klávesnice nebo dálkového ovládání pro aktivaci a deaktivaci systému a čidel.

EZS se hodí jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny a výrobní haly. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další události podle připojených čidel. Systém umožňuje i komunikaci s nadřazeným systémem řídícím Váš inteligentní dům (ovládání spotřebičů, řízení topení, ovládání osvětlení na základě informace detektoru pohybu).

Čidla slouží k identifikaci druhu události. Mohou snímat například tepelné vyzařování pohybujícího se objektu vůči pozadí, zachytit zvuk tříštícího se skla, reagují na tlakovou vlnu, otřesy apod.

Objekt vybavený EZS může být zapojen také do sítě centralizované ochrany, kdy je objekt střežen z místa s trvalou obsluhou 24 hodni denně, 7 dní v týdnu (ostraha objektu, policie, bezpečnostní agentura). Systém Vás bude informovat pomocí GSM, LAN nebo WiFi, akusticky (siréna) nebo opticky (maják).

V rámci našich služeb pro Vás zajistíme posouzení bezpečnostních rizik, návrh systému, zpracování projektové dokumentace, instalaci rozvodů a samozřejmě pravidelné kontroly a revize.

MICROCOMP Plus s.r.o. 1996 - 2024