nahrávání

Výroba rozváděčů

Na základě projektové dokumentace realizujeme kompletní výrobu průmyslových rozvaděčů přesně podle potřeb a přání zákazníka, s ohledem na možnosti jeho dalšího růstu, a s tím související potřeby rozšířit vytvářené technologické zázemí. Vedle takového poradenství a výroby zajišťujeme i samotnou instalaci, kontrolu a uvedení do provozu.

Na vyráběné a instalované rozváděče samozřejmě poskytujeme záruční a servisní péči.

Díky přímým obchodním vazbám na výrobce jednotlivých komponent, zaměření naší produkce na kusovou výrobu a vlastnímu projekčnímu a inženýrskému zázemí, dovedeme nabídnout řešení vyhovující Vašim individuálním potřebám – ať už se jedná o plastové rozvaděče, rozvaděče se specifickou povrchovou úpravou, elektroměrový rozvaděč, rozvaděče pro regulaci a měření a další.

Rozváděče jsou poté osazovány řídicími systémy (zpracujeme pro Vás optimální koncepci včetně návrhu používaných softwarů), jistícími prvky, stykači, reléovou technikou, frekvenčními měniči a dalšími komponentami od renomovaných výrobců. Našimi hlavními partnery jsou společnosti Siemens, Schneider Electric, Rittal, Weidmüeller, Eaton, Danfoss, Festo, SAW a další.

Díky moderní konstrukci rozváděčů není již v podstatě potřebná jejich údržba. Již při jejich instalaci jsou zvažovány vlivy oteplení přípojnic a přístrojů ať už působením teploty okolí nebo vlivem vlastních tepelných ztrát na přístrojích. Vašim požadavkům přizpůsobíme také návrh práce s procesními daty, software, použitý montážní materiál včetně výrobce atd.

MICROCOMP Plus s.r.o. 1996 - 2024