nahrávání

Měření a regulace

Základem optimální správy automatizovaných komerčních budov i výrobních provozů je měření a regulace. Automatizační technika a kvalitní měřící a regulační systémy napomáhají při vyšších cenách za energii jejímu efektivnějšímu využití, a zároveň zaručují vysokou spolehlivost a celkovou integraci.


Měřící a regulační technika tak nabývá na významu jako jeden z nástrojů nezbytných pro snižování dopadů vzrůstajících nákladů na energii a tedy na celý provoz.

Regulace vzduchotechniky a regulace teploty, spolu se systémy pro její měření, jsou dnes běžně používanými řešeními. Avšak regulace topení není jediným technologickým řešením zajišťujícím lepší energetické hospodaření. V mnohých odvětvích je pro zajištění optimálního automatizovaného provozu zapotřebí mnohem důmyslnější regulační techniky (např. regulace vlhkosti, regulace otáček motoru) a specifických systémů měření (např. průtokové měření, měření hladiny). Zpracujeme Vám proto individuální řešení podle Vašich požadavků.

Nabízíme komplexní řešení Vaší zakázky, od zpracování projektové dokumentace, přes dodávky instrumentace, až po výrobu a montáž. Samozřejmostí je i vývoj aplikačních softwarů, uvedení celého systému do provozu a pozáruční servis.

Měřící a regulační techniku (instrumentace, čidla, řídicí systémy, monitorovací pracoviště) zajišťujeme od předních světových výrobců – zejména Siemens a Schneider Electric, kteří zaručují široký sortiment regulátorů pro aplikace vytápění, větrání a klimatizace a čidel určených pro regulaci těchto aplikací.

MICROCOMP Plus s.r.o. 1996 - 2024