nahrávání

Outsourcing IT

Každý zákazník je jedinečný a proto i každé IT řešení musí odpovídat konkrétním cílům a potřebám. Nezáleží na tom zda jste majitel malé firmy nebo zástupce velké společnosti, dodáme vám vždy ideální řešení složené z hardwaru, softwaru i našich služeb.

S outsourcingem IT u společnosti MICROCOMP Plus se v budoucnu nebudete muset starat o nic – zajistíme provoz, údržbu i vývoj informačního systému vaší firmy. Díky tomu se budete moci věnovat pouze svému podnikání.

  • Správa internetového připojení, zabezpečení sítě, firewall. Samozřejmostí je také zabezpečené připojení k internetu. Opravy pasivních a aktivních síťových prvků.
  • Správa serveru – postaráme se o spolehlivé fungování vašich serverů, bezpečnost a o jejich celkovou údržbu či nastavení.
  • Správa software – zajistíme odbornou instalaci, konfiguraci, aktualizaci a zálohování informačních systémů, SQL databází, kancelářského a antivirového software.
  • Správa periferií – údržba a zajištění oprav sdílených prostředků jako jsou tiskárny, scannery, projektory.
  • Správa PC (správa počítačů zaměstnanců) – preventivní údržba operačního systému a ostatního software na PC uživatelů k zajištění spolehlivosti.
  • Poradenství a konzultace – poskytování kvalifikovaných informací z oblasti informačních technologií, konzultace a školení v oblasti IT.

Pro klienty poskytujeme telefonickou podporu – problémy s informačním systémem vyřešíme rychle a co možná nejefektivněji.


MICROCOMP Plus s.r.o. 1996 - 2024